Transport falas për porosi mbi 5000L

Pellush për bebe me dritë dhe muzikë - Fisher-price
Pellush për bebe me dritë dhe muzikë - Fisher-price
Pellush për bebe me dritë dhe muzikë - Fisher-price
Pellush për bebe me dritë dhe muzikë - Fisher-price

Pellush për bebe me dritë dhe muzikë

Kodi i produktit: 887961809480

L 4,990

Pellush për bebe me dritë dhe muzikë Fisher-price

Ka stok

Sasia

Pellush për bebe me dritë dhe muzikë Fisher-price

SKU 887961809480
EAN 0887961809480

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 2,990
L 3,490