Transport falas për porosi mbi 5000L

Pellushat njëbrirësh që dridhen seti i surprizave - Rainbocorns
Pellushat njëbrirësh që dridhen seti i surprizave - Rainbocorns

Pellushat njëbrirësh që dridhen seti i surprizave

Kodi i produktit: 4894680016248

L 1,995
L 4,990

Pellushat njëbrirësh që dridhen seti i surprizave Rainbocorns

Ka stok

Sasia

Pellushat njëbrirësh që dridhen seti i surprizave Rainbocorns

SKU 4894680016248
EAN 4894680016248

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 2,990
L 3,995
L 9,990