Transport falas për porosi mbi 5000L

Pista e miushave Hamster - Zuru
Pista e miushave Hamster - Zuru

Pista e miushave Hamster

Kodi i produktit: 6946441305387

L 890

Pista e miushave Hamster Zuru

Ka stok

Sasia

Pista e miushave Hamster Zuru

SKU 6946441305387
EAN 6946441305387

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...