Transport falas për porosi mbi 5000L

Pistë garimi-njëbrirësh - Tobar
Pistë garimi-njëbrirësh - Tobar
Pistë garimi-njëbrirësh - Tobar

Pistë garimi-njëbrirësh

Kodi i produktit: 5038728137437

L 1,745
L 2,490

Pistë garimi-njëbrirësh Tobar

Ka stok

Sasia

Pistë garimi-njëbrirësh Tobar

SKU 5038728137437
EAN 5038728137437

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-40%