Transport falas për porosi mbi 5000L

Pistë makinash - Hotwheels
Pistë makinash - Hotwheels
Pistë makinash - Hotwheels
Pistë makinash - Hotwheels
Pistë makinash - Hotwheels
Pistë makinash - Hotwheels

Pistë makinash

Kodi i produktit: 194735028870

L 2,990

Pistë makinash Hotwheels

S’ka stok

Sasia

Pistë makinash Hotwheels

SKU 194735028870
EAN 0194735028870

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...