Transport falas për porosi mbi 5000L

Pistë me Spider-Man - Spidey and his amazing friends
Pistë me Spider-Man - Spidey and his amazing friends
Pistë me Spider-Man - Spidey and his amazing friends

Pistë me Spider-Man

Kodi i produktit: 3032161809199

L 2,490

Pistë me Spider-Man Spidey and his amazing friends

Ka stok

Sasia

Pistë me Spider-Man Spidey and his amazing friends

SKU 3032161809199
EAN 3032161809199

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...