Transport falas për porosi mbi 5000L

Pistë neoni - Hotwheels
Pistë neoni - Hotwheels
Pistë neoni - Hotwheels
Pistë neoni - Hotwheels
Pistë neoni - Hotwheels

Pistë neoni

Kodi i produktit: 194735155125

L 1,390
L 3,490

Pistë neoni Hotwheels

Ka stok

Sasia

Pistë neoni Hotwheels

SKU 194735155125
EAN 0194735155125

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 2,990
L 1,390
L 3,490
L 590
L 1,490
L 1,595
L 3,990
L 1,595
L 3,990