Transport falas për porosi mbi 5000L

Pistë prej druri - Eichhorn
Pistë prej druri - Eichhorn
Pistë prej druri - Eichhorn
Pistë prej druri - Eichhorn
Pistë prej druri - Eichhorn
Pistë prej druri - Eichhorn

Pistë prej druri

Kodi i produktit: 100001260

L 2,490

Pistë prej druri Eichhorn

S’ka stok

Sasia

Pistë prej druri Eichhorn

SKU 100001260
EAN 4003046012606
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...