Transport falas për porosi mbi 5000L

Pistoletë Nerf si dorezë

Kodi i produktit: 5010996213907

L 1,995
L 2,490

Pistoletë Nerf si dorezë Transformers

Ka stok

Sasia

Pistoletë Nerf si dorezë Transformers

SKU 5010996213907
EAN 5010996213907

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,595
L 1,990