Transport falas për porosi mbi 5000L

Pistoletë Nerf Transformers- Optimus Prime

Kodi i produktit: 5010993978915

L 1,390
L 3,490

Pistoletë Nerf Transformers- Optimus Prime Transformers

Ka stok

Sasia

Pistoletë Nerf Transformers- Optimus Prime Transformers

SKU 5010993978915
EAN 5010993978915

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 590
L 1,490
L 710
L 1,790
L 2,195
L 5,490
L 870
L 2,190