Transport falas për porosi mbi 5000L

Projektor me yje - Fisher-price
Projektor me yje - Fisher-price
Projektor me yje - Fisher-price

Projektor me yje

Kodi i produktit: 887961046076

L 6,795
L 8,490

Projektor me yje Fisher-price

S’ka stok

Sasia

Projektor me yje Fisher-price

SKU 887961046076
EAN 0887961046076

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 2,795
L 3,490
L 2,395
L 2,990
L 2,795
L 3,490