Transport falas për porosi mbi 5000L

Projektues ylberi - Brainstorm
Projektues ylberi - Brainstorm

Projektues ylberi

Kodi i produktit: 5060122731102

L 1,995
L 2,490

Projektues ylberi Brainstorm

Ka stok

Sasia

Projektues ylberi Brainstorm

SKU 5060122731102
EAN 5060122731102

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 5,595
L 6,990
L 3,595
L 4,490
L 2,395
L 2,990
L 1,890
L 2,490