Transport falas për porosi mbi 5000L

Puzzle 3 në 1 - Clementoni
Puzzle 3 në 1 - Clementoni

Puzzle 3 në 1

Kodi i produktit: 3831008255638

L 555
L 690

Puzzle 3 në 1 Clementoni

Ka stok

Sasia

Puzzle 3 në 1 Clementoni

SKU 3831008255638
EAN 3831008255638

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New