Transport falas për porosi mbi 5000L

Puzzle 3D Harry Poter-Dyqani i paisjeve - Cubicfun
Puzzle 3D Harry Poter-Dyqani i paisjeve - Cubicfun

Puzzle 3D Harry Poter-Dyqani i paisjeve

Kodi i produktit: 6944588210083

L 490
L 790

Puzzle 3D Harry Poter-Dyqani i paisjeve Cubicfun

Ka stok

Sasia

Puzzle 3D Harry Poter-Dyqani i paisjeve Cubicfun

SKU 6944588210083
EAN 6944588210083

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New