Transport falas për porosi mbi 5000L

Puzzle 4D Cekici Marvel - Marvel
Puzzle 4D Cekici Marvel - Marvel

Puzzle 4D Cekici Marvel

Kodi i produktit: 6069816

L 2,490

Puzzle 4D Cekici Marvel

Ka stok

Sasia

Puzzle 4D Cekici Marvel

SKU 6069816
EAN 681147013506

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New