Transport falas për porosi mbi 5000L

Puzzle 4D Makina e Batmanit - Marvel
Puzzle 4D Makina e Batmanit - Marvel
Puzzle 4D Makina e Batmanit - Marvel

Puzzle 4D Makina e Batmanit

Kodi i produktit: 6070178

L 3,195
L 3,990

Puzzle 4D Makina e Batmanit

Ka stok

Sasia

Puzzle 4D Makina e Batmanit

SKU 6070178
EAN 681147018969

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New