Transport falas për porosi mbi 5000L

Puzzle Barishtet dhe erëzat - Ravensburger
Puzzle Barishtet dhe erëzat - Ravensburger

Puzzle Barishtet dhe erëzat

Kodi i produktit: 4005556159918

L 2,990

Puzzle Barishtet dhe erëzat Ravensburger

Ka stok

Sasia

Puzzle Barishtet dhe erëzat Ravensburger

SKU 4005556159918
EAN 4005556159918

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...