Transport falas për porosi mbi 5000L

Puzzle me lama - Ravensburger
Puzzle me lama - Ravensburger

Puzzle me lama

Kodi i produktit: 4005556129416

L 1,490

Puzzle me lama Ravensburger

Ka stok

Sasia

Puzzle me lama Ravensburger

SKU 4005556129416
EAN 4005556129416
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New