Transport falas për porosi mbi 5000L

Puzzle druri në formë kubi - Peppa pig
Puzzle druri në formë kubi - Peppa pig

Puzzle druri në formë kubi

Kodi i produktit: 109265708

L 1,190
L 1,990

Puzzle druri në formë kubi Peppa pig

S’ka stok

Sasia

Puzzle druri në formë kubi Peppa pig

SKU 109265708
EAN 4003046003420

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...