Transport falas për porosi mbi 5000L

Puzzle Harry Potter - Ravensburger
Puzzle Harry Potter - Ravensburger

Puzzle Harry Potter

Kodi i produktit: 4005556133659

L 1,290

Puzzle Harry Potter Ravensburger

1 produkt shitur në 48 orët e fundit

S’ka stok

Sasia

Puzzle Harry Potter Ravensburger

SKU 4005556133659
EAN 4005556133659

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...