Transport falas për porosi mbi 5000L

Puzzle Lojë me blloqe - Ravensburger
Puzzle Lojë me blloqe - Ravensburger

Puzzle Lojë me blloqe

Kodi i produktit: 4005556220090

L 2,990

Puzzle Lojë me blloqe Ravensburger

Ka stok

Sasia

Puzzle Lojë me blloqe Ravensburger

SKU 4005556220090
EAN 4005556220090

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...