Transport falas për porosi mbi 5000L

Puzzle me qytetin e Amsterdamit - Ravensburger
Puzzle me qytetin e Amsterdamit - Ravensburger

Puzzle me qytetin e Amsterdamit

Kodi i produktit: 4005556167524

L 1,790

Puzzle me qytetin e Amsterdamit Ravensburger

S’ka stok

Sasia

Puzzle me qytetin e Amsterdamit Ravensburger

SKU 4005556167524
EAN 4005556167524

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New