Transport falas për porosi mbi 5000L

Puzzle ndriçues 3D i "Empire State Building" - Ravensburger
Puzzle ndriçues 3D i "Empire State Building" - Ravensburger

Puzzle ndriçues 3D i “Empire State Building”

Kodi i produktit: 4005556125661

L 5,990

Puzzle ndriçues 3D i “Empire State Building” Ravensburger

S’ka stok

Sasia

Puzzle ndriçues 3D i “Empire State Building” Ravensburger

SKU 4005556125661
EAN 4005556125661

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New