Transport falas për porosi mbi 5000L

Puzzle Pista e skisë - Ravensburger
Puzzle Pista e skisë - Ravensburger

Puzzle Pista e skisë

Kodi i produktit: 4005556195633

L 2,990

Puzzle Pista e skisë Ravensburger

S’ka stok

Sasia

Puzzle Pista e skisë Ravensburger

SKU 4005556195633
EAN 4005556195633

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...