Transport falas për porosi mbi 5000L

Puzzle Pranverë në Paris - Ravensburger
Puzzle Pranverë në Paris - Ravensburger

Puzzle Pranverë në Paris

Kodi i produktit: 4005556173778

L 1,490

Puzzle Pranverë në Paris Ravensburger

S’ka stok

Sasia

Puzzle Pranverë në Paris Ravensburger

SKU 4005556173778
EAN 4005556173778

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...