Transport falas për porosi mbi 5000L

Puzzle Zanat magjepsëse - Ravensburger
Puzzle Zanat magjepsëse - Ravensburger

Puzzle Zanat magjepsëse

Kodi i produktit: 4005556133697

L 1,290

Puzzle Zanat magjepsëse Ravensburger

Ka stok

Sasia

Puzzle Zanat magjepsëse Ravensburger

SKU 4005556133697
EAN 4005556133697

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...