Transport falas për porosi mbi 5000L

Radio dore Mickey dhe Goofy - Jada
Radio dore Mickey dhe Goofy - Jada

Radio dore Mickey dhe Goofy

Kodi i produktit: 203072002

L 2,990

Radio dore Mickey dhe Goofy Jada

1 produkt shitur në 48 orët e fundit

Ka stok

Sasia

Radio dore Mickey dhe Goofy Jada

SKU 203072002
EAN 4006333081590

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...