Transport falas për porosi mbi 5000L

Roboti Tibo me funksione të ndryshme - Buki
Roboti Tibo me funksione të ndryshme - Buki

Roboti Tibo me funksione të ndryshme

Kodi i produktit: 3700802102243

L 4,795
L 5,990

Roboti Tibo me funksione të ndryshme Buki

Ka stok

Sasia

Roboti Tibo me funksione të ndryshme Buki

SKU 3700802102243
EAN 3700802102243

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 10,395
L 12,990
New
L 1,995
L 2,490