Transport falas për porosi mbi 5000L

Set aktiviteti- Kuzhinë me aksesorë - Smoby
Set aktiviteti- Kuzhinë me aksesorë - Smoby

Set aktiviteti- Kuzhinë me aksesorë

Kodi i produktit: 3032163108245

L 7,195
L 8,990

Set aktiviteti- Kuzhinë me aksesorë Smoby

Ka stok

Sasia

Set aktiviteti- Kuzhinë me aksesorë Smoby

SKU 3032163108245
EAN 3032163108245

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...