Transport falas për porosi mbi 5000L

Kuba me ngjyra për fëmijë - Shooting star
Kuba me ngjyra për fëmijë - Shooting star

Kuba me ngjyra për fëmijë

Kodi i produktit: 5015353608907

L 1,595
L 1,990

Kuba me ngjyra për fëmijë Shooting star

Ka stok

Sasia

Kuba me ngjyra për fëmijë Shooting star

SKU 5015353608907
EAN 5015353608907
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 1,490
L 955
L 1,190
L 1,995
L 2,490