Transport falas për porosi mbi 5000L

Set-Dhoma e gjumit me tavolinë Make Up

Kodi i produktit: 4008789092717

L 2,490

Set-Dhoma e gjumit me tavolinë Make Up Playmobil

Ka stok

Sasia

Set-Dhoma e gjumit me tavolinë Make Up Playmobil

SKU 4008789092717
EAN 4008789092717

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...