Transport falas për porosi mbi 5000L

Set garazhi - Hotwheels
Set garazhi - Hotwheels
Set garazhi - Hotwheels
Set garazhi - Hotwheels
Set garazhi - Hotwheels
Set garazhi - Hotwheels

Set garazhi

Kodi i produktit: 194735030088

L 795
L 1,990

Set garazhi Hotwheels

Ka stok

Sasia

Set garazhi Hotwheels

SKU 194735030088
EAN 0194735030088

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 2,990
L 1,390
L 3,490
L 590
L 1,490
L 1,595
L 3,990
L 1,595
L 3,990