Transport falas për porosi mbi 5000L

Set i madh me makina të vogla - Hotwheels
Set i madh me makina të vogla - Hotwheels

Set i madh me makina të vogla

Kodi i produktit: 74299548864

L 2,290

Set i madh me makina të vogla Hotwheels

S’ka stok

Sasia

Set i madh me makina të vogla Hotwheels

SKU 74299548864
EAN 0074299548864

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...