Transport falas për porosi mbi 5000L

Set kuzhine peppa pig - Peppa pig
Set kuzhine peppa pig - Peppa pig

Set kuzhine peppa pig

Kodi i produktit: 5050868424611

L 5,595
L 6,990

Set kuzhine peppa pig Peppa pig

Ka stok

Sasia

Set kuzhine peppa pig Peppa pig

SKU 5050868424611
EAN 5050868424611

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...