Transport falas për porosi mbi 5000L

Set me makinë & HULK SPIDEY - Marvel
Set me makinë & HULK SPIDEY - Marvel
Set me makinë & HULK SPIDEY - Marvel
Set me makinë & HULK SPIDEY - Marvel
Set me makinë & HULK SPIDEY - Marvel

Set me makinë & HULK SPIDEY

Kodi i produktit: F74575X0

L 2,790

Set me makinë & HULK SPIDEY Marvel

Ka stok

Sasia

Set me makinë & HULK SPIDEY Marvel

SKU F74575X0
EAN 5010994192785

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...