Transport falas për porosi mbi 5000L

Set me personazhet HULK & SPIDEY - Spidey and his amazing friends
Set me personazhet HULK & SPIDEY - Spidey and his amazing friends
Set me personazhet HULK & SPIDEY - Spidey and his amazing friends
Set me personazhet HULK & SPIDEY - Spidey and his amazing friends
Set me personazhet HULK & SPIDEY - Spidey and his amazing friends
Set me personazhet HULK & SPIDEY - Spidey and his amazing friends
Set me personazhet HULK & SPIDEY - Spidey and his amazing friends

Set me personazhet HULK & SPIDEY

Kodi i produktit: F37175L0

L 6,990

Set me personazhet HULK & SPIDEY Spidey and his amazing friends

Ka stok

Sasia

Set me personazhet HULK & SPIDEY Spidey and his amazing friends

SKU F37175L0
EAN 5010993942121

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...