Transport falas për porosi mbi 5000L

Set Spider Man me makinë - Spidey and his amazing friends
Set Spider Man me makinë - Spidey and his amazing friends

Set Spider Man me makinë

Kodi i produktit: 3032161809267

L 5,595
L 6,990

Set Spider Man me makinë Spidey and his amazing friends

Ka stok

Sasia

Set Spider Man me makinë Spidey and his amazing friends

SKU 3032161809267
EAN 3032161809267

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 2,395
L 2,990
New