Transport falas për porosi mbi 5000L

Seti i familjes Cocomelon - Cocomelon
Seti i familjes Cocomelon - Cocomelon

Seti i familjes Cocomelon

Kodi i produktit: TW0169

L 2,075
L 2,590

Seti i familjes Cocomelon

Ka stok

Sasia

Seti i familjes Cocomelon

SKU TW0169
EAN 191726423720

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...