Transport falas për porosi mbi 5000L

Seti I lojrave të ujit Peppa Pig - Peppa pig
Seti I lojrave të ujit Peppa Pig - Peppa pig

Seti I lojrave të ujit Peppa Pig

Kodi i produktit: 5010996160669

L 4,790

Seti I lojrave të ujit Peppa Pig Peppa Pig

Ka stok

Sasia

Seti I lojrave të ujit Peppa Pig Peppa Pig

SKU 5010996160669
EAN 5010996160669

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...