Transport falas për porosi mbi 5000L

Seti i madhi i cajit - Itty bitty
Seti i madhi i cajit - Itty bitty

Seti i madhi i cajit

Kodi i produktit: 4894680017474

L 4,490

Seti i madhi i cajit Itty bitty

Ka stok

Sasia

Seti i madhi i cajit Itty bitty

SKU 4894680017474
EAN 4894680017474

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...