Transport falas për porosi mbi 5000L

Seti i pishinës me aksesorë - Gabby's Dollhouse
Seti i pishinës me aksesorë - Gabby's Dollhouse
Seti i pishinës me aksesorë - Gabby's Dollhouse

Seti i pishinës me aksesorë

Kodi i produktit: 6067878

L 3,990

Seti i pishinës me aksesorë

Ka stok

Sasia

Seti i pishinës me aksesorë

SKU 6067878
EAN 778988492598
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...