Transport falas për porosi mbi 5000L

Sfida e hedhjes së makinave - Hotwheels
Sfida e hedhjes së makinave - Hotwheels
Sfida e hedhjes së makinave - Hotwheels
Sfida e hedhjes së makinave - Hotwheels
Sfida e hedhjes së makinave - Hotwheels

Sfida e hedhjes së makinave

Kodi i produktit: 194735136599

L 4,490

Sfida e hedhjes së makinave Hotwheels

Ka stok

Sasia

Sfida e hedhjes së makinave Hotwheels

SKU 194735136599
EAN 0194735136599

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...