Transport falas për porosi mbi 5000L

Shkopi magjik qe ndricon ne erresire - Marvin's
Shkopi magjik qe ndricon ne erresire - Marvin's

Shkopi magjik qe ndricon ne erresire

Kodi i produktit: MME7005

L 590
L 890

Shkopi magjik qe ndricon ne erresire Marvin’s

Ka stok

Sasia

Shkopi magjik qe ndricon ne erresire Marvin’s

SKU MME7005
EAN 0808446002981

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-30%
-40%
-30%
L 3,490
L 4,990
-29%
-29%