Transport falas për porosi mbi 5000L

Shtëpia e shefit të kuzhinës

Kodi i produktit: 7600810403

L 16,000
L 39,990

Shtëpia e shefit të kuzhinës, Smoby

Ka stok

Sasia

Shtëpia e shefit të kuzhinës, Smoby

SKU 7600810403
EAN 3032168104037

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 590
L 1,490
L 470
L 1,190