Transport falas për porosi mbi 5000L

Shtëpia në natyrë me kuzhinë

Kodi i produktit: 7600810713

L 8,795
L 21,990

Shtëpia në natyrë me kuzhinë, Smoby

Ka stok

Sasia

Shtëpia në natyrë me kuzhinë, Smoby

SKU 7600810713
EAN 3032168107137

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 590
L 1,490
L 470
L 1,190