Transport falas për porosi mbi 5000L

Shtepia Peppa Pig me aksesorë

Kodi i produktit: 5010993837496

L 3,595
L 4,490

Shtepia Peppa Pig me aksesorë Peppa Pig

Ka stok

Sasia

Shtepia Peppa Pig me aksesorë Peppa Pig

SKU 5010993837496
EAN 5010993837496

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...