Transport falas për porosi mbi 5000L

Spider-Man, figurinë metalike - Jada
Spider-Man, figurinë metalike - Jada

Spider-Man, figurinë metalike

Kodi i produktit: 253221003

L 2,490

Spider-Man, figurinë metalike Jada

Ka stok

Sasia

Spider-Man, figurinë metalike Jada

SKU 253221003
EAN 4006333068782

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...