Transport falas për porosi mbi 5000L

Studio profesionale e vizatimit - Buki
Studio profesionale e vizatimit - Buki

Studio profesionale e vizatimit

Kodi i produktit: 3700802105473

L 4,990

Studio profesionale e vizatimit Buki

Ka stok

Sasia

Studio profesionale e vizatimit Buki

SKU 3700802105473
EAN 3700802105473

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,595
L 1,990