Transport falas për porosi mbi 5000L

Tabela magnetike - Eichhorn
Tabela magnetike - Eichhorn

Tabela magnetike

Kodi i produktit: 100002579

L 5,990

Tabela magnetike, Eichhorn

Ka stok

Sasia

Tabela magnetike, Eichhorn

SKU 100002579
EAN 4003046001532

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...