Transport falas për porosi mbi 5000L

Tatuazh me xixa - Buzzretail
Tatuazh me xixa - Buzzretail
Tatuazh me xixa - Buzzretail

Tatuazh me xixa

Kodi i produktit: 5060376770353

L 795
L 1,990

Tatuazh me xixa Buzzretail

Ka stok

Sasia

Tatuazh me xixa Buzzretail

SKU 5060376770353
EAN 5060376770353

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 995
L 2,490